top of page
Rozszerzona Rzeczywistość dla motocyklistów

Dystrybutorzy

Produkt dostępny w 2024

AR dla motocyklistów
Kamera Seemore Aware
AR dla motocyklistów

Seemore Aware 2024

Pierwsza wersja Seemore Aware ma być dostępna w 2024 roku. Nasza firma dynamicznie się rozwija i jesteśmy już na etapie budowania sieci sprzedaży. Osoby zainteresowane współpracą B2B prosimy o kontakt.

Jesteśmy pierwszą marką, która z sukcesem stworzyła i wdrożyła w pełni interaktywny produkt wykorzystujący sztuczną inteligencję. Wkrótce na rynku pojawi się Seemore Aware, który zapewni bezpieczeństwo motocyklistom na całym świecie, na każdej drodze! 

Seemore Aware to moduł sztucznej inteligencji z rewolucyjnym rozwiązaniem umożliwiającym stałe monitorowanie otoczenia motocykla. Rozwiązanie może być zainstalowane i używane na dowolnym motocyklu, bez potrzeby jakiejkolwiek adaptacji. Użytkownik musi jedynie zakupić moduł sprzętowy, a następnie wybrać dowolne systemy ADAS AI.

 

 

Seemore Aware składa się z 3 komponentów: Główna jednostka AI, Zestaw kierownicy, Zestaw kamer

Prace nad Seemore
Rozmieszczenie komponentów Seemore Aware na motocyklu

Firma Seemore

Firma opracowująca, projektująca i wdrażająca rozwiązania technologiczne w oparciu o futurystyczne wizje

Wdrażamy produkty oparte na sztucznej inteligencji

AI

Projektujemy produkty w oparciu o rozwiązania rozszerzonej rzeczywistości 

AR

Nasz zespół tworzą oddani profesjonaliści, będący ekspertami w swoich dziedzinach

eksperci

15 lat doświadczenia w branżach ściśle regulowanych – motoryzacyjnej i wyrobów medycznych.

15 lat
Czy masz projekt związany ze sztuczną inteligencją lub AR, który chciałbyś z nami zrealizować? 

Napisz do nas! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

AR dla motocyklistów
Rozwój Seemore Aware
Szkice
Przednia kamera Seemore Aware
Szkice Seemore Aware

Służymy pomocą.
Bądźmy w kontakcie.

Seemore S.A. realizuje projekt pt. „Inteligentny system wspomagania motocyklisty w aspekcie bezpieczeństwa z przewidywaniem zachowań uczestników ruchu drogowego przy wsparciu uczenia maszynowego” dofinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Poddziałania 1.1.1 Programu Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, nr umowy 2014-2020. POIR.01.01.01-00-0318/22

Przedmiotem projektu będzie opracowanie innowacyjnej technologii zwiększającej bezpieczeństwo motocyklistów poprzez stworzenie przestrzennej mapy otoczenia drogowego i przewidywanie konkretnych scenariuszy ruchu w oparciu o algorytmy AI. Wszystkie kluczowe informacje przekazywane są motocykliście poprzez urządzenia HMI (Human Machine Interface): zestawy słuchawkowe, diody LED, akcesoria wibracyjne czy wyświetlacze HUD (Head-Up Display). Na podstawie odpowiednich scenariuszy informuje motocyklistę o potencjalnych zagrożeniach: jazda na motocyklu staje się bezpieczniejsza i wygodniejsza. Rozwiązanie można zastosować w każdym motocyklu, bez konieczności wcześniejszych modyfikacji. Jednym z kluczowych elementów rozwiązania jest moduł Aware, który zbiera dane z otoczenia motocykla. Dane pochodzą z zestawu kamer (2 przednie, 2 tylne). Informacje uzyskane z czujników przetwarzane są w rdzeniu systemu (składającym się m.in. z VPU i NPU – jednostek przetwarzania wizualnego i neuronowego), a następnie przekazywane jeźdźcowi za pośrednictwem dodatkowych akcesoriów. Produkt zostanie w pełni przetestowany w warunkach laboratoryjnych i przystosowany do sprzedaży seryjnej każdemu użytkownikowi motocykla.
Całkowita wartość projektu: 6 224 142,50 zł
Maksymalna kwota dofinansowania: 4 678 206,25 zł

Seemore S.A. realizuje projekt pt. „Seemore Aware” realizowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 Działanie 1.3: Prace badawczo-rozwojowe finansowane ze środków kapitałowych Poddziałanie 1.3.1: Wsparcie projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed poprzez dowód funduszy koncepcyjnych – BRIdge Alfa. Celem projektu jest stworzenie rozwiązania zwiększającego bezpieczeństwo motocyklistów poprzez stworzenie przestrzennej mapy otoczenia drogowego, rozpoznającej obiekty na drodze i ostrzegającej rowerzystę o potencjalnych zagrożeniach. Efektem projektu będzie stworzenie prototypowego rozwiązania opartego na sztucznej inteligencji i technikach przetwarzania obrazu do zastosowania w branży motoryzacyjnej.
Wartość projektu: 1 000 000,00 zł / . Wkład Funduszy Europejskich: 800 000,00 zł

Dane firmy

Seemore S.A.
ul. B. Prusa 38/12
50-319 Wrocław, POLAND

VAT No. PL8982260906
Reg. No.KRS 0000863634
REGON 387238003

Kontakt

+48 500 263 639

Przepisy

Copyright © 2023

bottom of page