top of page
Rozwiązania Seemore

Rozwiązania Seemore

Seemore HUD

WKRÓTCE WIĘCEJ

Seemore HUD

Rozszerzona Rzeczywistość

Rozwiązania Seemore

Seemore Aware AI

Systemy ADAS wykorzystujące AI

Seemore Aware na motocyklu
Pracownia Seemore
Rozwiązania Seemore w toku

Wszystko dla bezpieczeństwa i lepszej przyszłości

W Seemore nie tylko tworzymy produkty; tworzymy doświadczenia, które płynnie integrują technologię z codziennym życiem. Nasze zaangażowanie w innowacje, bezpieczeństwo i przesuwanie granic możliwości napędza nas do przodu.

Specjalizujemy się w opracowywaniu, projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań technologicznych opartych na sztucznej inteligencji i rozszerzonej rzeczywistości. Naszym głównym celem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo na drogach.

W Seemore aspirujemy do bycia liderem rynku i pionierską marką, która z sukcesem tworzy i wdraża w pełni interaktywne produkty wykorzystujące technologię Sztucznej Inteligencji. Zależy nam na kształtowaniu przyszłości i wyznaczaniu nowych standardów w branży.

Nasz zespół tworzą oddani profesjonaliści, będący ekspertami w swoich dziedzinach. Wierzymy, że współpracujący i zróżnicowany zespół jest kluczem do uwolnienia kreatywnych i rewolucyjnych rozwiązań.

Rozwój rozwiązań Seemore
Szkice
Szkice rozwiązań Seemore
Przednia kamera Seemore
Rozwój rozwiązań Seemore

Rozwój,

Projektowanie i

Wdrażanie

Zespół specjalistów

Nasz zespół składa się z ekspertów AI, testerów motocykli, mechaników, optyków, inżynierów elektroników oraz konsultanta ds. sprzedaży. Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu zajrzyj do zakładki kariera.

Służymy pomocą.
Bądźmy w kontakcie.

Seemore S.A. realizuje projekt pt. „Inteligentny system wspomagania motocyklisty w aspekcie bezpieczeństwa z przewidywaniem zachowań uczestników ruchu drogowego przy wsparciu uczenia maszynowego” dofinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Poddziałania 1.1.1 Programu Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, nr umowy 2014-2020. POIR.01.01.01-00-0318/22

Przedmiotem projektu będzie opracowanie innowacyjnej technologii zwiększającej bezpieczeństwo motocyklistów poprzez stworzenie przestrzennej mapy otoczenia drogowego i przewidywanie konkretnych scenariuszy ruchu w oparciu o algorytmy AI. Wszystkie kluczowe informacje przekazywane są motocykliście poprzez urządzenia HMI (Human Machine Interface): zestawy słuchawkowe, diody LED, akcesoria wibracyjne czy wyświetlacze HUD (Head-Up Display). Na podstawie odpowiednich scenariuszy informuje motocyklistę o potencjalnych zagrożeniach: jazda na motocyklu staje się bezpieczniejsza i wygodniejsza. Rozwiązanie można zastosować w każdym motocyklu, bez konieczności wcześniejszych modyfikacji. Jednym z kluczowych elementów rozwiązania jest moduł Aware, który zbiera dane z otoczenia motocykla. Dane pochodzą z zestawu kamer (2 przednie, 2 tylne). Informacje uzyskane z czujników przetwarzane są w rdzeniu systemu (składającym się m.in. z VPU i NPU – jednostek przetwarzania wizualnego i neuronowego), a następnie przekazywane jeźdźcowi za pośrednictwem dodatkowych akcesoriów. Produkt zostanie w pełni przetestowany w warunkach laboratoryjnych i przystosowany do sprzedaży seryjnej każdemu użytkownikowi motocykla.
Całkowita wartość projektu: 6 224 142,50 zł
Maksymalna kwota dofinansowania: 4 678 206,25 zł

Seemore S.A. realizuje projekt pt. „Seemore Aware” realizowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 Działanie 1.3: Prace badawczo-rozwojowe finansowane ze środków kapitałowych Poddziałanie 1.3.1: Wsparcie projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed poprzez dowód funduszy koncepcyjnych – BRIdge Alfa. Celem projektu jest stworzenie rozwiązania zwiększającego bezpieczeństwo motocyklistów poprzez stworzenie przestrzennej mapy otoczenia drogowego, rozpoznającej obiekty na drodze i ostrzegającej rowerzystę o potencjalnych zagrożeniach. Efektem projektu będzie stworzenie prototypowego rozwiązania opartego na sztucznej inteligencji i technikach przetwarzania obrazu do zastosowania w branży motoryzacyjnej.
Wartość projektu: 1 000 000,00 zł / . Wkład Funduszy Europejskich: 800 000,00 zł

Dane firmy

Seemore S.A.
ul. B. Prusa 38/12
50-319 Wrocław, POLAND

VAT No. PL8982260906
Reg. No.KRS 0000863634
REGON 387238003

Kontakt

+48 500 263 639

Przepisy

Copyright © 2023

bottom of page